مورد علاقه 0

شورای حل اختلاف ناحیه14

   نشاني : خیابان پیروزی _ خیابان شکوفه _ انتهای خیابان کرمان _ روبروی ناحیه یک شهرداری منطقه 14 تهران
 تلفنخانه : 33186959

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در راستای حمایت تخصصی از موکلین خود از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری استفاده می نماید .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور حقوقی قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل حقوقی می توان به وکیل ملکی ،سرقفلی، وکیل قرارداد ، وکیل خانواده ،وکیل طلاق، وکیل شرکت‌ها ،وکیل ارث ،وکیل تجاری ،وکیل امور بیمه ، وکیل روابط کارگر و کارفرمایی، وکیل شهرداری، وکیل بین المللی و غیره اشاره نمود .

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی کیفری از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور کیفری قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل کیفری می توان به وکیل قتل و ضرب وجرح عمدی، وکیل سایبری و  جرایم رایانه ای ، کلاهبرداری ،وکیل جعل اسناد، وکیل خیانت در امانت ،وکیل مواد مخدر ،وکیل جرایم پزشکی، وکیل جرایم رانندگی ، وکیل روابط نامشروع و غیره اشاره نمود .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با پرونده های حقوقی و کیفری با به کارگیری از وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در آن حوزه به صورت تخصصی و خرد جمعی عمل نموده و حافظ حقوق موکلین خود به بهترین شکل ممکن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی وکلای رای مثبت
با شماره 02178351 تماس گیرید

6 پاسخ به “شورای حل اختلاف ناحیه۱۴”

 1. خلعت بری گفت:

  سلام خسته نباشید متاسفانه هیچ شماره ای را پاسخگو نیستید

  • احسان سهرابی گفت:

   سلام لطفا با شماره۷۸۳۵۱ و در صورت عدم پاسخگویی با شماره ۰۹۱۲۱۰۰۱۶۱۴ تماس گیرید . با تشکر

 2. فرزاد احمدی گفت:

  متاسفانه کار از انتقاد گذشته اولا کسیکه ثنا داره رو مجهول المکان معرفی کردن و واسه خودشون رای غیابی صادر کردن.دوما با اینکه در قراردادها و چندین جا ادرس ما نوشته شده که به شورای ۱۸ تهران میخورد با این حال شورای ۱۴ انحام دادن که جالبه و از همه مهمتر و جالبتر اینجاست که با تمام این اوصاف واخواهی زدیم و یک بیسواد به من بگه معنی واخواهی چی میشه اصلا من بلد نیستم افرین معنیش میشه توقف حکم و بعد از توقف حکم اجرای احکام از حساب ما پول بزداشت کرده رفتم بهش گفتم میگن ای وای ببخشید اشتباه شد میگم چرا اشتباهی جلو حساب و باز نکردی ثنا اومده که شماها این اشتباهاتو نکنی نه اینکه بگی ببخشید.بعد رفتم دستور رفع توقیف حساب و گرفتم از رییس مجتمع میگه نمیشه اینکارو کرد ..؟برداشت ازاد

 3. ابراهیمی گفت:

  باعرض سلام وتشکر ازاینکه وقتتان را دراختیار من می‌گذارید.سوالی که خدمتتان داشتم.این بود که صاحب مغازه ایی هستم کاه درسال ۹۸ قرادداداجاره ایی تنظیم کردیم بامستاجر که ۵ ساله که هرسال باتوافق طرفین تمدید گردد که این شرط بمنظور اینکه هرسال افزایش پول مبلغ قراض الحسنه وکرایه هرماه اجاره بها میباشد درپایان هرسال یک مانده چه موجر وچه مستاجر برای سال بد برای تنظیم قرداد سال بعد یک دیگر رامطلع کنند۰وهرسال تمام پرداخت‌های که شامل مالیات مشاغل بیمه وشهرداری است را پرداخت وپرداختی آن به موجر تحویل دهد .وارائه راهم ثر وقت یعنی پایان هرماه بحساب وهریزنماید .امسال بعد طی سه سال امسال که شرایط راگفتم اوال دوروست پاسخن نمیدادن بلاخره بعد گذاشت یک ماه آمدن گفتن شرایط شما را قبول نداریم واز عزيزان که درشغل املا ک هستن بپرسم هرچه آنان گفتن.درضمن لازم به ذکراست ایشان هم مغازه را برای شغل املاک از آغاز اجاره وبه همین شغل مشغولن.وبعد پرس وجو شرایط ومبلیغ قرض الحسنه واجاره را گفتیم زیر بار نمی‌روند ودایم میگویند ۲۵درصدکه نه دراجاره نام‌ها قبل ذکر َشده بود ونه به زبان آورده بودیم .خلاصه ایشان به هیچ وجه نه پرداخت‌ها سال قبل که پرداخت مالیات عوارض شهرداری بیمه است را می‌آورند ونه باشرایط امسال توافق میکنن.هنوز بعد گذشت چند روز از گذشت سرسال سوم اقدامی نمیکنن نه تلخیه ونه نوشتن قراداد میکنن .آیا می‌شود با شرط توافق طرفین درهرسال وپرداخت نکردن مالیات‌ها وبه عقب افتادن وپرداخت نکردن اجاره بها در هر ماه حکم تخلیه وضرر وزیان گرفت.اگر می‌شود. بنده را راهنمایی فرموده تا از این مشکل خلاصی یابم.باکمال تشکر وسپس بیکران ازشما .

  • احسان سهرابی گفت:

   سلام بله می توانید درخواست تخلیه عین مستاجره را مطرح کنید . همچنین می توانید بابت اجور معوقه و پرداخت هزینه های آب و بر و گاز مصرفی و مالیات و هزینه های شهرداری دادخواست مطالبه وجه بدهید.

 4. علیرضا گفت:

  باسلام ودورود بی پایان برشما عزیز که وقت خودرا در اختیار من گذاشته وبنده را راهنمایی کردید.انشاالله که همیشه موفق وپیروزدرتمام مراحل زندگیتان باشید واز خداوند منان خواستار سلامتی و بهروزی شما بزرگوار هستم. ومن الله توفیق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

 

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها