درباره ما

 

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت به شماره ثبت ۴۶۰۸۸ متشکل از گروهی از وکلای پایه یک دادگستری ، اساتید دانشگاه ، دکترین حقوق و کارشناسان رسمی دادگستری با مدیریت آقای احسان سهرابی کاشانی مفتخر است با تجربه بالغ بر یک دهه ، با ارئه راهکارهای تخصصی و منطبق بر قوانین موضوعه و با استفاده از دانش و توان حرفه ای وکلای مجموعه که شامل دکترین و کارشناسان ارشد حقوق خصوصی(حقوق قراردادها و شرکت ها)، حقوق جزا و جرم شناسی ، حقوق عمومی و حقوق بین الملل می باشند به اشخاص حقیقی و حقوقی خدمات تخصصی ارائه می نماید و مراتب آمادگی خود را جهت دفاع از حقوق موکلین در مراجع محترم قضایی، غیر قضایی و اداری اعلام می دارد.
وکلای موسسه حقوقی رأی مثبت با سابقه ای درخشان در قبول دعاوی موسسات و مجموعه های معظمی همچون بانک آینده، بانک صالحین، بانک صادرات، سایپا دیزل و شرکت تعاونی نورد کاران فولاد ایرانیان(برترین شرکت تعاونی کشور در سال ۹۰)و ده ها شرکت داخلی و بین المللی دیگر، رزومه و کارنامه ای بی بدیل از خود بجای گذاشته اند. شایان ذکر است این موسسه حقوقی به علت مشکلات مبتلا به قانونی در جامعه  در صدد است تمامی تلاش خود را به کار گیرد تا قبل از ورود آسیب با پیشگیری از وقوع هرگونه مشکلات حقوقی و کیفری ، ریسک معاملات شما عزیزان را کاهش دهد، لذا بدین منظور حسب درخواست‌های تجار و شرکتهای تجاری ( موکلین ) موسسه حقوقی وکلای رای مثبت با انعقاد قرارداد مشاوره حقوقی سالیانه و تاسیس اداره حقوقی در محل فعالیت شما عزیزان ، خلأها و ایرادات را برطرف نموده و فرمت ها و قراردادهای مورد نیاز را بنا به صلاحدید خود تنظیم و ضمن آموزش مسائل مهم آنها را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بدین وسیله ریسک و خطرات احتمالی مراودات مالی و غیرمالی شما به حداقل ممکن رسیده و آرامش و آسایش جایگزین استرس‌های ناشی از این‌گونه مراودات گردد .
هدف از راه اندازی وب سایت رای مثبت آگاهی بخشی و حمایت از حقوق افراد جامعه است.در این وب سایت تلاش بر آن شده که قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت موضوعی و نموداری با قابلیت جستجوی پیشرفته به نمایش گذاشته شود، همچنین در این وب سایت انواع مقالات ، آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی با قابلیت جستجوی موضوعی وجود دارد. کاربران محترم می‌توانند به صورت رایگان از هزینه دادرسی در مراحل مختلف دادگاه ، نحوه محاسبه خسارت تاخیر تادیه چک ، محاسبه مهریه به نرخ روز و همچنین محاسبه دیه به نرخ روز آگاهی کامل و کاربردی پیدا نمایند. شایان ذکر است علاقه‌مندان به مسائل حقوقی می‌توانند به صورت رایگان از مشاوره غیر حضوری و آنلاین این موسسه استفاده نمایند .
شایان ذکر است موسسه حقوقی وکلای رای مثبت با ارائه خدمات تخصصی خود در دو دفتر واقع در پاسداران و بازار آهن شادآباد میزبان شما عزیزان خواهد بود . همچنین لازم به ذکر است دیگر نگران هزینه های قانونی خود اعم از هزینه دادرسی، هزینه کارشناسی و حق الوکاله وکیل نباشید زیرا کلیه هزینه‌های قانونی شما مطابق با تعرفه قانونی از طرف مقابل مطالبه و وصول خواهد شد . مع الوصف امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه پرچم حق و عدالت در جهت صیانت از حقوق شما عزیزان گام برداریم.

 

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها