مورد علاقه 0

ساختمان امور مالیاتی مرکز مفتح

    خیابان مفتح شمالی، خیابان شهید نقدی (جنب پارکینگ همگانی مصلی امام خمینی) شماره ۲۵/ کد پستی: ۱۵۷۶۶۴۷۳۱۳
 

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در راستای حمایت تخصصی از موکلین خود از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری استفاده می نماید .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور حقوقی قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل حقوقی می توان به وکیل ملکی ،سرقفلی، وکیل قرارداد ، وکیل خانواده ،وکیل طلاق، وکیل شرکت‌ها ،وکیل ارث ،وکیل تجاری ،وکیل امور بیمه ، وکیل روابط کارگر و کارفرمایی، وکیل شهرداری، وکیل بین المللی و غیره اشاره نمود .

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی کیفری از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور کیفری قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل کیفری می توان به وکیل قتل و ضرب وجرح عمدی، وکیل سایبری و  جرایم رایانه ای ، کلاهبرداری ،وکیل جعل اسناد، وکیل خیانت در امانت ،وکیل مواد مخدر ،وکیل جرایم پزشکی، وکیل جرایم رانندگی ، وکیل روابط نامشروع و غیره اشاره نمود .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با پرونده های حقوقی و کیفری با به کارگیری از وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در آن حوزه به صورت تخصصی و خرد جمعی عمل نموده و حافظ حقوق موکلین خود به بهترین شکل ممکن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی وکلای رای مثبت
با شماره 02178351 تماس گیرید

2 پاسخ به “ساختمان امور مالیاتی مرکز مفتح”

  1. حسن میرزایی گفت:

    ماموران مالیاتی واقعا بدون درنظرگرفتن احکام اسلامی و صرفا با دستور مقامات بالا وبه قصد سرکیسه کردن مردم صورتهای مالیاتی را تنظیم می کنند هیچکدام از این ماموران نه به خدا نه به رسالت پیامبران و نه به لزوم عدل وانصاف اعتقادی ندارند فقط وفقط می خواهند اموال مردم را سرقت کنند به جیب دولت بریزند چنین پولی نجس است که این ماموران سر سفره خانواده خود می گذارند

  2. ذبمس گفت:

    بنده مهندس ناظر ساختمان هستم شیراز اشتباهی اظهارنامه مالیاتی صفر ردکردم برای ۹۹…۱۵ میلیون درآمد داشتم.خودم میدونستم مشمول مالیات نیستم..برداشتن ۳۰ درصد یعنی ۴/۲۰۰ جریمم کردن !!!!! بعنوان کتمان حقیقت درآمدی… اولاً کتمان سهوی بوده… ثانی کدوم درآمد ۱۵ میلیون؟!!!!!!! ثالثا حقوقی سی درصد ه نه من … رابعاً..سی درصد مالیات متعلقه جریمه نقدی میشن…کدوم متعلقه..مالیاتی بمن تعلق نمیگیره که بخان سی درصدش جریمه بکنن… اداره مالیات داره چکار می‌کنه به مردم دقیقاً…این ظلم نیست …؟ بدبختی هیچی هم ندارم نه خونه ماشین ویلا باغ زمین موتور دوچرخه…هیچی …هیچی آس و پاس …غلط کردم درس خوندم… بورکینافاسو خونده بودم احترامم بیشتر بود تا اینجوری بخاد دولت تیغم بزنه …میری هم اداره دارایی خیابان ساحلی میگن باید پرداخت کنی!!! دم شما گرم دولت تدبیر و امید.. زورشون به پولدارا نمیرسه یقه بیگناهان رو میگیرن….خرم آن روز که از این کشور ویران بروم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

 

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها