مورد علاقه 0

دفتر خدمات الکترونیک قضایی افسریه

   انتهای بیست متری - بین 15 متری سوم و چهارم - پلاک 96 - طبقه اول
 02133658659 - 02133659626

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در راستای حمایت تخصصی از موکلین خود از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری استفاده می نماید .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور حقوقی قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل حقوقی می توان به وکیل ملکی ،سرقفلی، وکیل قرارداد ، وکیل خانواده ،وکیل طلاق، وکیل شرکت‌ها ،وکیل ارث ،وکیل تجاری ،وکیل امور بیمه ، وکیل روابط کارگر و کارفرمایی، وکیل شهرداری، وکیل بین المللی و غیره اشاره نمود .

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی کیفری از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور کیفری قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل کیفری می توان به وکیل قتل و ضرب وجرح عمدی، وکیل سایبری و  جرایم رایانه ای ، کلاهبرداری ،وکیل جعل اسناد، وکیل خیانت در امانت ،وکیل مواد مخدر ،وکیل جرایم پزشکی، وکیل جرایم رانندگی ، وکیل روابط نامشروع و غیره اشاره نمود .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با پرونده های حقوقی و کیفری با به کارگیری از وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در آن حوزه به صورت تخصصی و خرد جمعی عمل نموده و حافظ حقوق موکلین خود به بهترین شکل ممکن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی وکلای رای مثبت
با شماره 02178351 تماس گیرید

3 پاسخ به “دفتر خدمات الکترونیک قضایی افسریه”

  1. حمیدرضا رحمتی گفت:

    دفتر قضایی افسریه هیچ وقت تلفن جواب نمیده واقعا این چه مشتری مداری هست تو این سیستمی که مثلا زیر مجموعه نهاد قضایی داد این باید کجا برد

  2. عصمت عزیزپور گفت:

    خیلی بی ادب هستن چهار روز پشت سر هم برای گرفتن نوبت رفتم ندادن چون سیستم قطع وصل میشد بعد وصل که شد برای شکایت از فردیکه کلاه برداری کده پود رفته بودم که قبلاً شورای حل اختلاف رفته بودم شکایت منوثبت نکردن چون اعصاب نداشتن وبا پر خواست وتوحین که شما چند کلاس سواد داری بیرونم کردن. هم من هم بچه کوچکی که همراهم بود با گریه از آنجا خارج شدیم اولین بارشان نبود و با رها شاهد بد رفتارشان با ارباب رجوع بودم. خیلی جای تأسف داره چنین کسایی در این پست باشند می‌توانستند به من بگویند مادر شکوایه این اشکال را دارد. نه اینکه بگوید کارت رو انجام ندم میخوای گازم بگیری. مگه من سگم. خیلی دلم شکست. همه گفتن شکایت کن با گریه به طرف کلانتری رفتم نصفراه پشیمان شدم و واگذارشان کردم به خدا خواهش میکنم سر دفتر وکارمندانی را در خدمت مردم بگذارید تا گوش شنوا وادب داشته باشم ومشکل مردم را حل کنند ودزدی به درد مال باختگان اضافه نکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

 

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها