مورد علاقه 0

دفتر خدمات الکترونیک قضایی فلکه دوم تهرانپارس

   خیابان فرجام - ضلع شمال غرب تقاطع شهید باقری - پلاک 143 - طبقه دوم - واحد سمت راست
 02177882646

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در راستای حمایت تخصصی از موکلین خود از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری استفاده می نماید .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور حقوقی قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل حقوقی می توان به وکیل ملکی ،سرقفلی، وکیل قرارداد ، وکیل خانواده ،وکیل طلاق، وکیل شرکت‌ها ،وکیل ارث ،وکیل تجاری ،وکیل امور بیمه ، وکیل روابط کارگر و کارفرمایی، وکیل شهرداری، وکیل بین المللی و غیره اشاره نمود .

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی کیفری از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور کیفری قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل کیفری می توان به وکیل قتل و ضرب وجرح عمدی، وکیل سایبری و  جرایم رایانه ای ، کلاهبرداری ،وکیل جعل اسناد، وکیل خیانت در امانت ،وکیل مواد مخدر ،وکیل جرایم پزشکی، وکیل جرایم رانندگی ، وکیل روابط نامشروع و غیره اشاره نمود .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با پرونده های حقوقی و کیفری با به کارگیری از وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در آن حوزه به صورت تخصصی و خرد جمعی عمل نموده و حافظ حقوق موکلین خود به بهترین شکل ممکن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی وکلای رای مثبت
با شماره 02178351 تماس گیرید

2 پاسخ به “دفتر خدمات الکترونیک قضایی فلکه دوم تهرانپارس”

  1. فرهاد انصاری طاری گفت:

    تبلیغات وآدرسها متآسفانه باهم همخوانی ندارند الان ده مورد شاید بیشتر نوشتتد تهرانپارس ولی تقریبا۹۰درصد نقاط مختلف تهران بودند بنده وکیل جهت شکایت هک اینستاگرام و چند پرونده مالی نیازدارم البته وکیل خبره در این امور باشند. که درمحدوده تهرانپارس فرجام حدودسراج باقری باشند تلفن۰۹۱۲۰۲۵۰۲۳۰ انصاری لطفا درصورت امکان هماهنگ کنید متشکرم

    • احسان سهرابی گفت:

      سلام در صورت تمایل جهت همکاری با وکلای جرایم سایبری موسسه حقوقی وکلای رای مثبت با شماره ۰۲۱۷۸۳۵۱ و یا شماره ۰۹۱۲۱۰۰۱۶۱۴ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

 

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها