مورد علاقه 0

دادسراي ناحيه 24 (ويژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز)

   نشاني : خ انقلاب حد فاصل پل كالج و چهارراه وليعصر كوچه شهيد سعيد
 تلفن : 63970 و 63973777 نمابر : 63973558

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در راستای حمایت تخصصی از موکلین خود از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری استفاده می نماید .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور حقوقی قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل حقوقی می توان به وکیل ملکی ،سرقفلی، وکیل قرارداد ، وکیل خانواده ،وکیل طلاق، وکیل شرکت‌ها ،وکیل ارث ،وکیل تجاری ،وکیل امور بیمه ، وکیل روابط کارگر و کارفرمایی، وکیل شهرداری، وکیل بین المللی و غیره اشاره نمود .

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی کیفری از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور کیفری قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل کیفری می توان به وکیل قتل و ضرب وجرح عمدی، وکیل سایبری و  جرایم رایانه ای ، کلاهبرداری ،وکیل جعل اسناد، وکیل خیانت در امانت ،وکیل مواد مخدر ،وکیل جرایم پزشکی، وکیل جرایم رانندگی ، وکیل روابط نامشروع و غیره اشاره نمود .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با پرونده های حقوقی و کیفری با به کارگیری از وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در آن حوزه به صورت تخصصی و خرد جمعی عمل نموده و حافظ حقوق موکلین خود به بهترین شکل ممکن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی وکلای رای مثبت
با شماره 02178351 تماس گیرید

2 پاسخ به “دادسراي ناحيه ۲۴ (ويژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز)”

  1. عباس گفت:

    بنده دارای یک دستگاه پرایدمدل۸۵بودم باشخصیت آشناشدم بنام عارف محمدیاری در منطقه شوش باغ آذری پارک میثاق چون چندین باررفت آمدداشتم خانه نامبرده خودش وپدرش توطئه کرده بودن باوصیله قرص وموادبنده خوابنده بودن وماشین و تمام مدارک ماشین واشیادیگربرده بودن وحالاشکایت کردم این دادگاواون دادگامیچرخونن هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتم

    • احسان سهرابی گفت:

      سلام باید از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی شکواییه خود را ثبت کنید و بعد از طریق دادسرا پی گیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

 

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها