مورد علاقه 0

اداره امور مالیاتی ملارد

   آدرس: ملارد – مارلیک- خیابان دکتر حسابی بلوار آرش جنب پارک / تلفن: ۶۵۱۴۰۲۹۸ / کدپستی: ۳۱۷۶۱۷۷۶۵۳
 تلفن: ۶۵۱۴۰۲۹۸

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در راستای حمایت تخصصی از موکلین خود از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری استفاده می نماید .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور حقوقی قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل حقوقی می توان به وکیل ملکی ،سرقفلی، وکیل قرارداد ، وکیل خانواده ،وکیل طلاق، وکیل شرکت‌ها ،وکیل ارث ،وکیل تجاری ،وکیل امور بیمه ، وکیل روابط کارگر و کارفرمایی، وکیل شهرداری، وکیل بین المللی و غیره اشاره نمود .

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با دعاوی کیفری از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص خود را در امور کیفری قرار داده‌اند استفاده می نماید از جمله مهمترین اقسام وکیل کیفری می توان به وکیل قتل و ضرب وجرح عمدی، وکیل سایبری و  جرایم رایانه ای ، کلاهبرداری ،وکیل جعل اسناد، وکیل خیانت در امانت ،وکیل مواد مخدر ،وکیل جرایم پزشکی، وکیل جرایم رانندگی ، وکیل روابط نامشروع و غیره اشاره نمود .
موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در مواجه با پرونده های حقوقی و کیفری با به کارگیری از وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در آن حوزه به صورت تخصصی و خرد جمعی عمل نموده و حافظ حقوق موکلین خود به بهترین شکل ممکن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی وکلای رای مثبت
با شماره 02178351 تماس گیرید

یک پاسخ به “اداره امور مالیاتی ملارد”

 1. مهدی محمدنیا گفت:

  باسلام
  روز شنبه مورخ ۱۴۰۲،۳،۲۷ بنده به سازمان دارایی بخش ملارد مراجعه کردم بابت تغییر قسمتی از اطلاعات شخصی، ،
  با پرس و جو از اطلاعات متوجه شدم که باید به قسمت فناوری مراجعه کنم،
  وقتی به قسمت فناوری رسیدمو نوبت من شد با یک خانمی که مسئول قسمت فناوری بود درخواستم رو مطرح کردم، ولی متاسفانه با یک برخورد بی ادبانه و توهین امیز روبرو شدم و هرچی من با این خانم بیشتر گفتگو میکردم بی احترامی ایشون نسبت به من بیشتر میشد و بصورت تهاجمی با شخص بنده برخورد میکردن.. که البته قبل از من و در حضور بنده این خانم مسئول، تقریبا با همه ی ارباب رجوع هایی که اونجا منتظر انجام کارشون بودن به همین شکل برخورد کردن..
  من خواهشم از سازمان دارایی بخش ملارد پیگیری این مسئله هست که بسیار حائز اهمیت هست.
  باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

 

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها