وکیل ملکی

وکیل ملکی رای مثبت

وکیل ملکی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که تخصص علمی و تجربه کاری خود را در حوزه دعاوی ملکی قرار داده است. به دلیل ارزش اقتصادی املاک دعاوی ملکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . در مواجه با امور ملکی موسسه حقوقی وکلای رای مثبت توصیه می نماید برای جلوگیری از تضییع حقوق افراد ، قبل از اقامه هر گونه دعوی و یا دفاع از هرگونه دعاوی ملکی با وکیل ملکی متخصص مشاوره حقوقی داشته باشید و در صورتیکه نیازمند به وکیل پایه یک دادگستری جهت اقامه دعوی و یا دفاع از حقوق خود در مواجه با دعوی ملکی می باشید  حتما از وکیل ملکی استفاده نمایید .

از شایع و مهمترین دعاوی که در مراجع قضایی مطرح می گردد دعاوی ملکی می باشد . دعاوی ملکی به دعاوی گفته می شود که ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم با اموال غیر منقول دارد . اموال غیر منقول اموالی هستند که نقل و انتقال آن و یا امکان جابه جایی از محلی به محل دیگر وجود ندارد . تمامی دعاوی که درخصوص اعیان و عرصه املاک مطرح می گردد دعاوی اموال غیر منقول و یا دعاوی ملکی نام دارد .

 

وکیل رای مثبت

 

 

وکیل ملکی متخصص

دعاوی ملکی بدلیل ارزش اقتصادی آن و همچنین پی چیده گی های فنی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .یک وکیل ملکی موفق می بایستی نسبت به قوانین موضوعه از جمله قانون مدنی ، قوانین ثبتی ، قانون آیین دادرسی مدنی و آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی در این حوزه تسلط کافی و وافی داشته باشد زیراکه عدم اطلاع از هریک از این قوانین می تواند باعث تضییع حقوق موکل و النهایه منجر به شکست و عدم موفقیت در پرونده ملکی موضوع مورد وکالت گردد .

دعاوی ملکی به دلیل ارزش و پیچیدگی جزو مهم‌ترین دعاوی به شمار می‌آیند و بسیار حائز اهمیت است.قطعاً سپردن پرونده به وکیل ملکی که به کار خود اشراف دارد و تخصص کافی در دعاوی ملکی دارد تضمینی برای رسیدن به حقوقتان ایجاد خواهد نمود و از اتلاف وقت در دادگاه‌ها جلوگیری می‌شود. از مهمترین دعوی حقوقی می توان به دعاوی ملکی اشاره نمود .

طیف و گستره دعاوی ملکی بسیار زیاد می باشد و محدود به چند مورد نمی باشد . ولی از مهمترین دعاوی ملکی که امروزه در سیستم دادگستری ایران به کرات با آن مواجه می باشیم می توان به دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی و دعاوی خلع ید و یا ابطال اسناد ، دعاوی سرقفلی با وکیل سرقفلی و حق کسب و پیشه و همچمنین دعاوی فسخ و انفساخ قراردادهای اموال غیر منقول اشاره نمود.

وکیل پایه یک دادگستری رای مثبت

 

وکیل امور ملکی

همانگونه که مطرح گردید یکی از دعاوی مبتلا به جامعه، دعاوی ملکی است.دعاوی ملکی علاوه بر پیچیدگی های حقوقی، با توجه به گستره عظیم این معاملات و به تبع آن گستره دعاوی ملکی، نیازمند حضور وکیل ملکی متخصص می باشد. وکیل امور ملکی کسی است که با دانش کافی از قوانین جاری این حوزه که طیف گسترده ای از قوانین را در بر میگیرد، تجربه طولانی ای در دعاوی ملکی داشته باشد. نکات و شرایط ویژه معاملات ملکی بسیار زیاد و تخصصی بوده و به جد می توان گفت برآمدن از پس یک دعوای ملکی نه صرفا از طرف افراد عادی بلکه حتی در توان هر وکیل دادگستری نیست و وکیلی که به این امور می پردازد باید وکیل متخصص ملکی باشد.

وکیل ملکی تهران

در تهران به عنوان پایتخت کشور جمهوری اسلامی ایران به دلیل حجم مراودات مالی، بیشترین پرونده‌ها در دادگستری تهران مطرح میگردد. امروزه بهترین وکلا می‌دانند که قبول وکالت به صورت عام و کلی نمی تواند جوابگوی تمامی نیازهای موکلین باشد زیرا که به دلیل حجم زیاد قوانین ، یک وکیل نمی‌تواند در تمامی قوانین و تمامی پرونده ها اعم از حقوقی و کیفری تسلط کافی داشته باشد .

به این دلیل امروزه وکلای حرفه‌ای به دنبال تخصصی شدن بوده و تمایل به پذیرش دعاوی دارند که در آن تخصص و تجربه کاری بیشتری دارند ، مثلا برخی از وکلا تخصص و تمرکز کاری خود را در دعاوی ملکی و برخی دیگر دعاوی اسناد تجاری و برخی دیگر جرایم سایبری و غیره قرار می‌دهند . یکی از تخصصی ترین دعاوی در تهران دعاوی ملکی میباشد.

در مواجهه با دعاوی ملکی در تهران توصیه می گردد حتماً از مشاوره و تجربه های ارزشمند وکیل ملکی تهران بهره مند گردید . از خصوصیات بارز یک وکیل خوب و حرفه ای ملکی در تهران می توان به مواردی همچون آگاهی و تسلط کامل بر قوانین حوزه املاک ،داشتن تجربه عملی ،صداقت ،پشتکار ،تسلط بر اصول فنون مذاکره، تسلط بر ادله اثبات دعوا و پاسخگویی مناسب به موکل خود اشاره نمود.

وکیل ملکی تهران وکیل پایه یک دادگستری می باشد که به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه املاک اعم از عرصه و اعیان اموال غیر منقول در تهران فعالیت نموده و تمرکز کاری خود را املاک در تهران قرار می‌دهد یکی دیگر از خصوصیات مهم وکیل خوب و حرفه‌‌ای ملکی تهران صفت امانتداری وکیل میباشد.

صفت امانتداری وکیل ملکی از این باب در خود اهمیت می باشد که با توجه به اینکه در پرونده های ملکی وکیل نیازمند اسناد و مدارک رسمی و عادی ملک میباشد می بایستی امانتدار موکل خود بوده و هر کجا که موکل به اسناد خود نیاز دارد در اسرع وقت نسبت به استرداد آن اقدام نماید.

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت با داشتن کادری متخصص از بهترین وکلای متخصص ملکی در تهران از حقوق موکلین خود حمایت تخصصی نموده و از حقوق آنان حفاظت و حراست می نماید.

وکیل ملکی خوب در تهران

وکیل ملکی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که تخصص علمی و تجربه کاری خود را در حوزه دعاوی ملکی قرار داده است . موسسه حقوقی وکلای رای مثبت توصیه    می نماید اگر بدنبال وکیل ملکی متخصص می باشید  در انتخاب وکیل دقت نمایید . زیراکه در رشته حقوق گرایش های مختلفی وجود دارد و هر وکیل با توجه به تخصص و حوزه کاری خود فعالیت می نماید . وکیل ملکی کسی است که در دانشگاه در گرایش رشته حقوق خصوصی  فارغ التحصیل شده باشد . وکیلی که در دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی می باشد از لحاظ علمی متخصص دعاوی ملکی خواهد بود و در صورتیکه حوزه کاری خود را دعاوی ملکی قرارداده باشد با تلفیق تخصص علمی و تجربه کاری قطعا می تواند از حقوق موکلین خود به بهترین شکل دفاع نماید .

وکیل متخصص ملکی

 

وکیل ملکی حرفه ای رای مثبت

وکیل پایه یک دادگستری در ایران صلاحیت قبول وکالت دعاوی را به صورت عام و کلی دارد . دعاوی ملکی به دلیل ارزش اقتصادی و پیچیدگی های فنی و علمی نیازمند دانش تخصصی می باشد لذا در مواجهه با دعاوی ملکی توصیه می‌گردد.

به دنبال وکیل ملکی متخصص  باشید . وکیل دعاوی ملکی ، وکیل پایه یک دادگستری ای می باشد که با داشتن دانش تخصصی و آکادمیک در حوزه املاک از تجربه عملی برخوردار می باشد هر کجا که دانش تخصصی و تجربه با یکدیگر تلفیق گردد بهترین نتیجه حاصل می شود .

وکیل متخصص ملکی بر قوانین حقوقی و ثبتی و آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی در حوزه اموال غیر منقول مسلط بوده و با به کارگیری فنون دفاع در امور حقوقی از موکلین خود حمایت تخصصی می‌نماید . وکیل متخصص ملکی تمرکز کاری خود را صرفاً مشاوره و قبول وکالت در انواع دعاوی ملکی قرار می دهد و از قبول وکالت در سایر پرونده‌ها امتناع می نماید . این تمرکز کاری باعث میگردد وکیل متخصص در امور املاک از تمامی زوایای پنهان و آشکار قوانین و رویه قضایی محاکم در رسیدگی به اموال غیر منقول آشنایی و آگاهی کافی پیدا کرده و با تجربه ای که داشته از تضییع حقوق موکلین خود جلوگیری نماید .

یکی از خصوصیات بارز وکیل متخصص ملکی به روز بودن وکیل در مواجهه با قوانین و رویه قضایی محاکم میباشد .وکیل ملکی می‌داند در مواجهه با دعاوی ملکی مانند دعوی الزام به تنظیم سند رسمی و یا خلع ید و یا دعوای سرقفلی چگونه دعوا را مطرح نماید که به نتیجه مطلوب دست یابد . برای اینکه وکیل متخصص ملکی بتواند به نتیجه مطلوب موکل دست یابد ،ضمن تسلط بر ادله اثبات دعوا می داند از دلایل و مستندات موکل خود چگونه در پرونده ها استفاده و استناد نماید تا قاضی پرونده در راستای قانون بتواند حکم به نفع وکیل صادر نماید.

وکیل دعاوی ملکی

دعاوی ملکی حسب موضوع عمدتا در دادگاه‌های حقوقی رسیدگی می‌شوند و بعضا در اداره ثبت و دادگاه‌های کیفری هم دعاوی ملکی رسیدگی خواهند شد. دعاوی ملکی به دلیل ارزش و پیچیدگی جزو مهم‌ترین دعاوی به شمار می‌آیند و بسیار حائز اهمیت است که قبل از حضور در جلسه رسیدگی با یک وکیل دعاوی ملکی مشورت نموده باشید تا بتوانید راه کار مناسب و قانونی برای دفاع از حقوق مالی خود بیابید.

اگرچه بهترین روش این است که پرونده از طریق یک وکیل ملکی پیگیری شود ولی در صورت عدم توانایی در خصوص سپردن پرونده به وکیل، یک مشاوره‌ی حقوقی نیز بسیار تاثیر‌گذار خواهد بود.

وکیل ملکی آنلاین

در دعاوی ملکی، اگر از آن دسته افرادی هستید که بی‌گدار به آب نمیزنید و سنجیده عمل میکنید، می‌توانید از یک وکیل ملکی آنلاین جهت به نتیجه رسانده پرونده خود کمک بگیرید و با هزینه‌ای ناچیز پیروز میدان باشید، این را در نظر داشته باشید قبل از هر معامله‌ای اگر به صورت برگزاری یک جلسه حضوری به وکیل دسترسی نداشتید با یک وکیل ملکی آنلاین مشورت نمایید. موسسه حقوقی وکلای را ی مثبت خدمات حقوقی خود را به دو صورت آنلاین  ، مشاوره تلفنی با وکیل و همچنین حضوری ارائه می نماید .

با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات رفت و آمد برای مراجعه حضوری ، موسسه حقوقی وکلای را ی مثبت در راستای تسهیل این امور و تکریم ارباب رجوع مبادرت به ارائه خدمات  غیر حضوری و مشاوره انلاین می نماید . برای ارائه مشاوره در پرونده های ملکی می بایستی مبایعه نامه ها  و توافق نامه های موجود فی مابین طرفین قرارداد به  صورت دقیق بررسی و مطالعه شود .

لذا بدین منظور موکلین و کسانی که قصد اخذ مشاوره از این موسسه را دارند می توانند با ارسال مدارک خود از طریق واتس آپ موسسه و یا از طریق سامانه موکلین وب سایت این موسسه ، مدارک خود را برای وکلای ملکی ارسال تا با بررسی مدارک به صورت آنلاین ، وکلای موسسه حقوقی وکلای رای مثبت نسبت به ارائه مشاوره تخصصی با وکیل ملکی حرفه ای اقدام لازم را معمول دارند .

 

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل تضمینی ملک

امروزه باتوجه به اینکه در شرکت‌های خصوصی و دولتی و همچنین میان اشخاص حقیقی امکان طرح دعاوی مختلفی وجوددارد، نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل متخصص ملک ، همواره احساس می‌شود.

لازم به ذکر است که موسسه حقوقی رای مثبت مفتخر است با کادری مجرب و متخصص در کلیه امور حقوقی و کیفری بالاخص دعاوی ملکی پاسخگوی سوالات و حل مشکلات شما خواهد بود و قطعاً سپردن پرونده به وکیلی که به کار خود اشراف دارد و تخصص کافی در دعاوی ملکی دارد تضمینی برای رسیدن به حقوقتان ایجاد خواهد نمود و از اتلاف وقت در دادگاه‌ها جلوگیری می‌شود.

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به ۳ دسته تقسیم می‌شوند:

  1. دعاوی ملکی حقوقی
  2. دعاوی ملکی کیفری
  3. دعاوی ملکی ثبتی

که این دسته‌ها مختص اموال غیرمنقول(املاک، زمین،آپارتمان) ارتباط دارند و باید در نظر داشت هریک از این ۳دسته نیازمند داشتن تخصص لازم در زمینه‌ی خودش میباشد.

وکیل ملکی حرفه ای

 

دعاوی ملکی حقوقی

دعاوی ملکی حقوقی در دادگاه‌های حقوقی رسیدگی می‌شوند که مهم‌ترین آنها عبارتند از :

۱٫الزام به تحویل ملک

۲٫الزام به تنظیم سند رسمی ملک

۳٫تایید و اثبات وقوع بیع

۴٫الزام مالک به ارائه اصل سند مالکیت

۵٫ابطال سند رهنی

۶٫دعوای خلع ید

۷٫تایید فسخ قرارداد

۸٫درخواست بطلان معامله‌ی فضولی

دعاوی ملکی کیفری

دعاوی ملکی کیفری در دادسرا و دادگاه‌های کیفری مورد رسیدگی و پیگیری قرار می‌گیرند:

۱٫دعوای مربوط به جعل اسناد ملکی با هدف کلاهبرداری

۲٫دعوای مربوط به ارتکاب جرم کلاهبرداری در حوزه معاملات املاک

۳٫خیانت در امانت در خصوص املاک

۴٫تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز از واحدهای اداری و قضایی واجد صلاحیت

دعاوی ملکی ثبتی:

۱.درخواست افراز و تفکیک املاک مشاعی

۲.درخواست اصلاح اسناد

۳.دعاوی مرتبط با اشتباهات ثبتی

۴.کلیه اختلافات و اشتباهات مربوط به امور ثبت اسناد و املاک

وکیل

 

بهترین وکیل ملکی تهران

بسیاری از وکلای دادگستری در تهران با توجه به صلاحیت عام خود نسبت به قبول کلیه دعاوی از جمله دعاوی حقوقی و کیفری از سوی موکلین اقدام می نمایند .در موسسه حقوقی وکلای رای مثبت به وکلای پایه یک دادگستری به صورت تخصصی و حرفه ای فقط در زمینه ای که تخصص و تجربه دارند پرونده ارجاع می گردد زیراکه شعار این موسسه حمایت تخصصی از موکلین خود می باشد لذا بدین منظور با تشکیل کارگروهای مختلف از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در گرایش و دعاوی مختلف وکلا با خرد جمعی و به صورت تخصصی و حرفه ای قبول وکالت و فعالیت می نمایند.

مدیرعامل موسسه حقوقی وکلای رای مثبت جناب آقای احسان سهرابی کاشانی وکیل پایه یک دادگستری با تجربه بالغ بر یک دهه از بهترین وکلای ملکی در تهران بوده که با تشکیل گروهی از اساتید دانشگاه و دکترین حقوق در گرایش حقوق خصوصی به صورت حرفه ای و تخصصی در دعاوی ملکی مشاوره و قبول وکالت می نماید . پرونده های ملکی بدلیل پیچیدگی های فراوان آن نیازمند دانش تخصصی و تجربه فراوان می باشد لذا بدین منظور توصیه می گردد برای حفظ حقوق خود و موفقیت در دعاوی و پرونده های ملکی حتما از وکلای حرفه ای و متخصص در امور ملکی استفاده نمایید.

برای اینکه یک وکیل دادگستری از زمره بهترین وکلای ملکی محسوب گردد می بایستی ضمن تلاش و تجربه فراوان آیتم های زیادی را رعایت نماید و بر فنون دفاع در امور حقوقی تسلط کافی داشته باشد . از جمله آیتم های بسیار مهم برای موفقیت یک وکیل پایه یک دادگستری درامور ملکی در تهران می توان به موارد ذیل اشاره نمود : تسلط بر قوانین موضوعه از جمله قانون مدنی ، آیین دادرسی مدنی ، قوانین ثبتی و مطالعه نظریه دکترین حقوق از جمله کتاب های دکتر کاتوزیان ، دکتر شهیدی و دکتر امامی بوده و مطالعه آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه ، بررسی و مطالعه رویه قضایی پرونده مربوطه می باشد .

حال به بررسی اجمالی چند دعوای مهم ملکی می پردازیم:

دعوای الزام به تنظیم سند رسمی

با وجود تمایزی که  سند رسمی نسبت به سند عادی خصوصاً در زمینه انتقال مالکیت اموال دارد ، همواره انتقال مالکیت با سند رسمی انجام نمی‌شود بلکه در بسیاری از موارد و بنا به شرایط، طی یک سند عادی مالکیت ملک را واگذار می‌شود و در مقابلش بهای آن پرداخت  می‌شود. با این حال، هر مالکی ضرورت  دارد تا با دریافت  سند رسمی، مالکیت خویش بر مال خود را محکم سازد و از مزایای آن بهره‌مند شود.

بنابراین حتی اگر در یک سند عادی قید نشده باشد، که فروشنده مکلف به تنظیم سند رسمی انتقال مالکیت می‌باشد، این تکلیف بر عهده او می باشد. در واقع تنظیم سند رسمی انتقال تعهدی مازاد بر انتقال مالکیت نیست و اگر به موجب عقدی هرچند  شفاهی فردی مالی را از شخصی بخرد، می‌تواند از وی بخواهد که سند رسمی این انتقال را به نام وی تنظیم نماید. با این حال؛ فرض نوشته حاضر وقتی است که انتقال به وسیله یک سند عادی مکتوب شده باشد و به امضای طرفین رسیده باشد.

در این موقعیت، اگر فروشنده از تنظیم سند رسمی امتناع ورزد،  می‌بایست مطالبه تنظیم سند رسمی را مطرح نماید. و به این ترتیب پس از آن که تحقق انتقال مالکیت به وسیله سند عادی نزد دادگاه روشن شد، از دادگاه بخواهد که فروشنده را ملزم به تنظیم سند رسمی نماید تا وی بتواند رسماً مالک مالی شود که خریداری کرده است. بنابراین خواسته الزام به تنظیم سند رسمی، درحقیقت  خواسته‌ای است که بر مبنای سندی عادی که مفاد آن قابل اثبات باشد، صورت می پذیرد و در آن الزام فروشنده به انجام تعهد قانونی خود مبنی بر تنظیم سند رسمی انتقال مالکیت از دادگاه خواسته می شود.

دعوای خلع دید

همانگونه که طرح گردید  دعوای خلع ید در مورد ملکی مطرح می شود که مورد تصرف غیرقانونی شخص دیگر قرار گرفته باشد و بخواهیم غاصب را از ملک اخراج کنیم؛ اما اگر بین مالک و شخص متصرف ، قراردادی مثل قرارداد اجاره وجود داشته باشد که در آن قرارداد زمان تخلیه ملک معین شده است اما متصرف یا مستأجر ملک را تخلیه نکند می توان علیه او دعوای تخلیه ید مطرح نمود.  دعوای خلع ید فقط در مورد اموال غیرمنقول قابل طرح است. اگر شخصی درواقع خواهان خلع ید باشد اما در دادخواست خود خواسته خود را تخلیه ید مطرح کند قرار عدم استماع دعوی صادر می شود.

دعوای تصرف عدوانی

جهت تشریح موضوع به طرح یک مثال می پردازیم: تصور کنید که یک مال غیر منقول مانند زمین یا آپارتمان دارید. ممکن است مالک این ملک باشید یا این که صرفاً مستاجر باشید. اما بعد از مدتی شخص دیگری این ملک را از تصرف شما غیر قانونی و به نحو عدوان خارج می کند که در این شرایط به اصطلاح گفته میشود که تصرف عدوانی رخ داده است. شایان ذکر است میان مالک بودن و مستاجر بودن شخصی که دعوای تصرف را مطرح می نماید تفاوت ندارد  بلکه شرط مهم، متصرف بودن ایشان می باشد.

وکیل پایه یک دادگستری رای مثبت

 

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت

موسسه وکلای رای مثبت با تیمی متشکل از تعداد کثیری از بهترین وکلای متخصص ملکی و با به ثمر رساندن صد ها پرونده و دعوای ملکی موفق گشته است رضایتمندی بالای موکلین خویش را به دست آورد.

نتیجه به موفقیت رساندن صد ها پرونده ملکی در طول سالیان طولانی موجب گشته است وکلای ملکی موسسه از تجربه فراوان برخوردار باشند و همین دانش و تجربه سبب گشته است که کارنامه ای درخور توجه از به نتیجه رساندن تعداد کثیری از دعاوی ملکی بر جای ماند.

نتیجه گیری

از مهمترین آیتم و خصوصیات  بهترین وکلا  شور و مشورت و خرد جمعی می باشد که این موضوع  از بارزترین خصوصیات  موسسه حقوقی وکلای رای مثبت می باشد . چنانچه بحث گردید یک وکیل ملکی متخصص باید شاخصه ها و شرایطی داشته باشد که این شرایط و تبحر را هر وکیلی ندارد.از آنجا که معاملات ملکی در تمام شهر های کشور جریان دارد، بهتر آن است که وکیل ملکی همان شهر اقدام به طرح دعوا و پیگیری جریان رسیدگی نماید.

ضمنا با توجه به تمرکز مراکز اقتصادی و معاملات کلان و متعدد در تهران، بهتر آن است که وکیل ملکی تمرکز کاری خویش را در تهران قرار داده و نسبت به محاکم و رویه های موجود اشراف کامل داشته باشد.رشد ساخت و ساز املاک و آپارتمان سازی در تهران به گونه ای است که سالانه تعداد انبوه و بی شماری معاملات در این شهر صورت می گیرد. همچنین ساخت و ساز در اطراف تهران و به  وجود آمدن شهر های جدید نیز بر این موضوع دامن زده است.معاملاتی که گاه به دلیل نبود یک مشاور و وکیل متخصص ملک  در کنار متعاملین باعث به وجود آمدن مشکلات جبران ناپذیری برای ایشان می گردد و موجب از دست رفتن سرمایه و یک عمر تلاش و کوشش ایشان می شود. موسسه وکلای رای مثبت با در اختیار داشتن بهترین وکیل ملکی تهران می تواند به خوبی به خواسته موکلین خویش جامه عمل بپوشاند.

از تخصصی ترین دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی است موسسه حقوقی وکلای رای مثبت با داشتن کادری مجرب شامل وکلای پایه ۱ دادگستری اعم از  دکترین و کارشناسان ارشد حقوق خصوصی به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی بوسیله وکیل پایه یک دادگستری (وکلای بانک ها و شرکت های داخلی و بین المللی) با استفاده از تکنیک های ظریف فن دفاع در امور حقوقی و ملک حافظ حقوق موکلین خود در بالاترین سطح ممکن می باشند. دعاوی ملکی اعم از حق کسب ، پیشه ، تجارت و حق سرقفلی ، الزام به تنظیم سند رسمی ، خلع ید، پیش فروش ساختمان ، ابطال ، فسخ ومطالبه ثمن مبایعه نامه و غیره می باشد.

سوالات حقوقی ملکی

عمده اختلافات افراد و دعاوی در بحث املاک، مربوط به خرید و فروش ملک می‌باشد و سرآغاز اختلافات عدم رعایت نکات حقوقی در خرید و فروش املاک است.

آیا به صورت وکالتی ملک بخریم یا خیر؟

که از نظر ما این نوع خریدو‌فروش پرریسک است و خطراتی را به همراه دارد و یکی از روش‌های کلاهبرداران ملک است، حتی‌الامکان سعی کنید با سند رسمی ملک را منتقل نمایید.

وکیل ملکی کیست ؟

پرونده های ملکی از پیچیده‌ترین و گسترده‌ترین پرونده‌ها در دادگاه‌ها هستند، این پرونده‌ها در زمینه‌ی دعاوی اموال غیرمنقول‌اند که به صورت تخصصی به آنها پرداخته می‌شود، اموال غیرمنقول شامل خانه و زمین که امکان انتقال و یا جابه‌جایی آنها وجود ندارد. یک وکیل ملکی میبایست در این زمینه تخصص لازم و کافی را داشته باشد و از پیچیدگی‌های موضوعات مربوط به پرونده‌های ملکی اطلاع کامل داشته باشد تا بتواند در این پرونده‌ها پیروز و موفق حاضر شود.

وکیل متخصص در این امر می‌بایست به قوانین و‌آیین‌نامه‌های مربوط به املاک و مستغلات اشراف داشته و در دفاع از پرونده، آنها را مورد استفاده قرار دهد. در پرونده های ملکی داشتن یک وکیل با تجربه و مجرب که با تمام پیچیدگی‌ها و جوانب قوانین ملکی آشنا باشد از واجبات است و شما را به احقاق حقوقتان بسیار نزدیک مینماید. بنابراین وکیل ملکی به وکیلی گفته می‌شود که در حوزه‌‌ی دعاوی مربوط به زمین و اموال غیرمنقول تخصص دارد و در بسیاری از مشکلاتی که در رابطه با اموال غیرمنقول وجود دارد نیاز به وکیل ملکی حس می‌شود.

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها