وکیل قرارداد

وکیل قرارداد رای مثبت

وکیل تنظیم قرارداد ( وکیل فسخ قرارداد )به وکیلی گفته می شود که در زمینه دعاوی حقوقی وکیفری ناشی از قراردادها تخصص داشته باشد.

یکی از مهمترین دغدغه های جامعه در روابط خصوصی افراد ، فقدان قراردادهای خصوصی و خلاء دانش در حوزه حقوق شرکتها می باشد ، زیرا که این خلاء به خسارت مادی و معنوی فراوان و اتلاف وقت و هزینه های هنگفت طرفین قرارداد منجر می گردد .

اما می توان از همان ابتدا با برداشتن گام های صحیح از طریق تنظیم قراردادها زیر نظر کارشناسان خبره و دکترین حقوق در این رشته از تبعات منفی آن جلوگیری کرد تا شرکت ها بتوانند بر روی چشم اندازها و اهداف تخصصی خود تمرکز نمایند.

مؤسسه حقوقی وکلای رأی مثبت با در نظر گرفتن زوایای پنهان و مغفول مانده در قراردادها و با تنظیم قراردادهایی با استناد به قوانین موضوعه ، آرامش و اطمینان خاطر طرفین قرارداد را فراهم آورند.

شایان ذکر است مؤسسه حقوقی وکلای رأی مثبت با بکار گیری دکترین و وکلای پایه ۱ دادگستری در حوزه حقوق خصوصی ( حقوق قراردادها و شرکت ها ) به صورت کاملاً تخصصی می تواند راهگشای مشکلات شرکت های تجاری و امور قراردادی باشند ، همچنین وکلای این مؤسسه از جمله وکلای بانک آینده ، صالحین و برترین تعاونی کشور ( تعاونی تنفا ) می باشند.

 

بهترین وکیل قرارداد

نحوه انعقاد و تنظیم قرارداد از اهمیت فراوانی برخوردار است. بسیارند قراردادهایی که به دلیل نقص دانش حقوقی و قراردادی لازم، در نحوه تنظیم آن، به بن بست های فراوانی رسیده است و طرفین را ناگزیر از مراجعه به محاکم قضایی، داوری و … نموده است.

یک قرارداد استاندارد قراردادی است که تحت نظر یک وکیل متخصص در حوزه‌ی قراردادهاتنظیم شده است،که بتواند فرصت تخلف و سوء استفاده و نقض عهد را از طرفین آن قرارداد بگیرد.

برای انعقادیک قراداد خوب قبل از پایان مذاکره و امضاء قرارداد با وکلای متخصص دفتر وکالت ما تماس بگیرید.قراردادها بسته به نوع آنها، از پیچیدگی بسیار برخوردار هستند.

ازجمله مباحث مهم قراردادها: فسخ، ضمانت اجراها و تضامین، نحوه حل اختلاف، تعیین تعهدات هریک از طرفین و … میباشند که مباحثی نیستند،  که افراد به صرف داشتن دانش عرفی و تجاری و صنفی در حرفه و تجارت خود و بدون برخورداری از اطلاعات قراردادی و حقوقی لازم بتوانند از عهده تنظیم آنها برآیند.

بنابراین، شناخت اصول تنطیم قرارداد و راهکارهایی برای تنظیم یک قرارداد خوب، مستلزم دخالت یک وکیل متخصص قراردادها می باشد. وکیل قراردادها ، پیش نویس قرارداد را بعد از مذاکرات طرفین یا  نماینده قانونی آنها تنطیم می نماید و سپس اقدام به تنظیم یک قرارداد بی‌نقص می نماید که موجب اطمینان خاطر شما خواهد بود.

 

وکیل دعاوی قراردادها

وکیل دعاوی قراردادی به وکیلی گفته می شود که در زمینه دعاوی حقوقی وکیفری ناشی از قراردادها تخصص داشته باشد.

هنگامی که طرفین، قراردادی را امضاء می کنند تمام تلاش خود را صرف اجرای آن قرارداد می کنندو غالب افراد متوجه این موضوع نیستند که علاوه بر تعهدات قراردادی، حقوق و الزامات بسیار فراوان قانونی دیگری نیز وجود دارد که می تواند به نفع یا بر علیه آن ها مورد استفاده قرار گیرد .

دعاوی از قبیل الزام به ایفای تعهد، الزام به تحویل مبیع، فسخ قرارداد و مطالبه خسارات ناشی از آن، تنفیذ قرارداد، فروش مال غیر، انتقال منافع غیر، تصرف عدوانی دعاوی ناشی از قراردادهای رهن و اجاره مانند تخلیه، فک رهن و …،دعاوی قراردادهای سرقفلی ،دعاوی بین شرکت‌ها، دعاوی با شرکت‌های خارجی و …ازجمله دعاوی هستندکه درامور قراردادها در دادگاه‌های حقوقی و دادسراها طرح می‌گردند.

موسسه حقوقی رای مثبت مفتخر است که با تیمی از وکلای متخصص و مجرب در حوزه ی تنظیم قراردادها و همچنین دفاع از دعاوی قراردادی همکاری دارد و شما میتوانید در این خصوص از ما مشاوره دریافت کنید و یا پرونده خود را با فراغ بال در اختیار ما قراردهید.

 

وکیل تنظیم قراردادها

بدیهی است، به تعداد نوع عقود و تنوع کارهای موجود در دنیا قوانین وجود دارد.بی شک بجز متخصص آن امر هیچ شخصی این مقررات را نمیداند و انعقاد قرارداد بدون اطلاع از قوانین آنممکن است منجر به ابطال آن قرارداد یا غیر نافذ بودن یا آسیب زدن شدید به یکی از طرفین آن شود.

از طرفی برخی قراردادها از لحاظ مالی سنگین است و ممکن است تمام دارایی شخص را در برگیرد.توجه به همین چند نکته ساده کافیست تا شخصی که میخواهد قراردادی منعقد کند الزاماًبه یک وکیل متخصص قراردادها مراجعه کند و تنظیم آن را به وی بسپارد.

در همین راستا موسسه حقوقی رای مثبت با حضور وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی ازبهترین موسسه های حقوقی تهران در خصوص تنظیم انواع قرارداد می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد.

 

وکیل فسخ قرارداد ها

وکیل فسخ قرارداد وکیلی است که با توجه به رعایت حق وعدالت، دعوای فسخ معامله را ، مورد دفاع قرار میدهد.

بحث فسخ قرارداد، اختصاص به عقود لازم دارد، چرا که در عقودجائز هر کدام ازطرفین می تواندهر زمان که اراده کند، عقد را بر هم زند، بحثی که در عقود لازم مطرح است آن است که آیا مدعی فسخ عقد، حق فسخ قرارداد را دارد یا این که باید به عقد ملتزم بماند.

مبنای فسخ قرارداد ممکن است متفاوت باشد. یعنی این که فسخ قرارداد مبتنی بر حقی است که یا به وسیله توافق طرفین ایجاد شده است یا به وسیله حکم مستقیم قانون به وجود آمده است و این حق برای یکی از طرفین یا هردو یا شخص ثالث می باشد.

لازم به ذکر است که حضور وکیل در تمامی دعاوی توصیه می شود و بنا بر قول معروف کار را باید به کاردان داد چرا که در این صورت ارزش وقت خود را حفظ و هزینه های بی مورد خود را کاهش خواهیم داد.

تشخیص اینکه از کدام کانال برای فسخ اقدام شود مهم می باشد ممکن است در معامله ای هم غبن باشد هم عیب باشد و ممکن است فسخ به سود فسخ کننده باشد و ممکن است نباشد بنابراین بهتر است وکیل فسخ قرارداد که متخصص امور حقوقی است وارد دعوا شود و دراین زمینه بهترین تصمیم را بگیرد که موجب ضرر موکل نشود.

موسسه حقوقی رای مثبت با حضور وکلای مجرب وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل حقوقی را که تخصص همان موضوع را دارد و پرونده های مشابه زیادی را کار کرده و به قولی چم وخم را خوب می داند برای دعوای شما انتخاب و بر می گزیند.

 

 

مقالات مرتبط

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها