مورد علاقه 0

وکیل خانواده

وكيل خانواده متخصص

وکیل دعاوی خانواده يك اصطلاح عاميانه است و هر شخصي كه وكيل پايه يك دادگستري است مي تواند براي دعاوي خانواده نيز قبول وكالت نموده و به آن موضوعات مبادرت ورزد.

مسائل حقوقي مربوط به خانواده از اين جهت كه سلامت در اين حوزه منجر به پيشرفت و ترقي جامعه مي گردد بسيار حائز اهميت بوده و انواع مختلفي نيز دارند.

شايد به نظر برسد كه پرونده هاي وکیل دعاوی خانواده ساده هستند و مي توان به راحتي در آنها پيروز شد ليكن اين عقيده بسيار نا آگاهانه است به اين علت كه بسياري از افراد در خانواده ها نسبت به حق و حقوق خود واقف نيستند و به همين جهت نمي توانند از خود دفاع كنند و حقوق خود را مطالبه نمايند.

وکیل دعاوی خانواده بسيار گسترده بوده و وكالت خانواده شامل موضوعاتي از قبيل : شرايط طلاق، انواع طلاق، مطالبه مهريه و نحوه ي وصول مهريه، حضانت فرزندان، نفقه همسر و فرزند، طلاق توافقي، گواهي انحصار وراثت، تقسيم تركه و بسياري موضوعات ديگر مي گردد.

 

وكيل خانواده در خصوص طلاق

 وكيل حقوقی موفق در طلاق وكيلي است كه به تمام نكات طلاق تسلط كافي داشته باشد و تمامي جوانب را در نظر داشته باشد. بعضاً وجود داشته اند وكلايي كه در امر طلاق وكالت داشته اند و توجهي به اخذ مهريه يا نفقه ننموده اند و صرفاً تمام توجه و تمركز خود را بر طلاق معطوف نموده اند كه اين موضوع سبب پايمال شدن حق و حقوق موكل شده است.

به طور مثال زن مجبور به بخشيدن مهريه يا نفقه ي خود شده است كه هردوي اينها از مهم ترين حقوق يك زن هستند.

بنابراين يك وكيل خوب در حوزه ي طلاق در وهله ي اول بايد صداقت داشته باشد و واقعيت هاي قانوني را به شما گوشزد نمايد، زيرا بحث زندگي و آينده ي شما در ميان است و يكي از بزرگ ترين تصميمات زندگي فرد است .

وكيل طلاق بايد در نگارش داد خواست طلاق دقت زيادي نموده و اگر طلاق توافقي انجام مي شود بايد متن توافق در دفترخانه به ثبت رسيده باشد و در مورد تمامي موارد مالي و غيرمالي مشترك مثل مهريه، حضانت، نفقه، به شما اطلاعات ارائه دهد .

در نظر داشته باشيد كه پرونده هاي دعاوي خانواده مي تواند بنياد و سرنوشت يك يا چند خانواده را تغيير دهد پس در انتخاب وكيل طلاق بسيار دقت به خرج دهيد.

وکیل خانواده در موسسه حقوقي وكلاي راي مثبت

 موسسه حقوقي وكلاي راي مثبت در خصوص موضوعات متفاوت بهترين و برترين وكلاي متخصص موضوع مربوطه را به كار گرفته است و با توجه به تخصصي شدن دنياي امروز، مشورت با وكلاي متخصص در زمينه ي دعاوی خانواده و وكالت خانواده امري است بسيار قابل توجه.

به جرات مي توان گفت تمامي وكلاي راي مثبت از بهترين وكيل هاي تهران و شهرستان ها مي باشند و موكلين محترم مي توانند با مراجعه حضوري به موسسه و گفت و گو با وكلاي متخصص در زمينه ي دعاوي خانواده و ساير دعاوي از قدرت و تبحر وكلا اطمينان حاصل نموده و با خيالي راحت وكالت خودرا به فرد مورد نظر بسپارند.

تيم قدرتمند موسسه حقوقي وكلاي راي مثبت با سابقه درخشان و پرونده هاي موفق طي ساليان اخير آمادگي بررسي پرونده هاي تخصصي شما را دارد و كافيست كه شما عزيزان به ما اعتماد كنيد تا از حمايت و پشتيباني وكلاي پايه يك دادگستري برخوردار گرديد .

 

بهترین وکیل خانواده در تهران

با توجه به بروز مشكلات و اختلافاتي كه امروزه ميان خانواده ها به وجود آمده است نياز به يافتن يك وكيل متخصص دعاوی خانواده از الزامات به حساب مي آيد، زيرا اختلافات خانوادگي پيچيده تر از آن است كه يك فرد عادي كه به امور حقوقي مرتبط با اين دعاوي تسلط ندارد و يا حتي وكيلي كه، تاكنون وكالت خانواده انجام نداده است بتواند براي حل وفصل آن كمكي كند.

بنابراين براي يافتن بهترین وکیل خانواده در تهران افراد بايد فاكتورهايي از قبيل تجربه، فن بيان، آشنايي با اوضاع و احوال جامعه و مسائل اقتصادي و عاطفي را در نظر گرفته و سپس با خيال آسوده به وكيل خود اعتماد كنند و ادامه ي راه را به او بسپارند.

بسيار واضح است كه افراد در هنگام بروز اختلافات خانوادگي با سردرگمي شديدي مواجه مي گردند و باتوجه به اين قوانين خانواده هم با توجه به همين اختلافات تدوين شده اند، بنابراين علم و آگاهي يك فرد با تجربه در اين حوزه كمك فراواني به شخص مي نمايد تا بتواند بهترين راهكار را براي مهم ترين و اساسي ترين تصميمات زندگي اش بگيرد و از خود دفاع نمايد.

براي يافتن بهترين وکیل خانواده در تهران، بسيار مهم است كه به پيشينه و سوابق كاري آن وكيل دقت كنيد، وكيلي كه پيشينه ي موفقي دارد كه در گذشته پرونده هاي داشته كه موفقيت در آنها باعث افزايش علم و تجربه ي او شده است.

توجه داشته باشيد كه موفقيت براساس شانس و به صورت اتفاقي به دست نخواهد آمد و در شغلي مثل وكالت تك به تك مراحل و اقدامات سرنوشت ساز و تاثيرگذار است .

دعاوی خانواده از شايع ترين دعاوي به حساب مي آيد و انتخاب يك وکیل خانواده ي منصف و كاربلد از سخت ترين مسئوليت ها محسوب مي شود زيرا تنها يك بي دقتي تاوان سنگيني را در پي خواهد داشت .

 

مشاوره وکیل خانواده آنلاين

با گسترش روابط اجتماعي و اقتصادي و پيچيده تر شدن مسايل ناشي از روابط و همچنين اين امر كه اينترنت و فضاي مجازي به شكل روزافزوني در حال توسعه است، شبكه هاي اجتماعي از قبيل اينستاگرام، تلگرام، واتس آپ، ايميل و غيره باعث شده است كه وكلاي دادگستري با توجه به تخصصي كه در هر حوزه اي دارند

دانش خود را به روز نموده و پاسخگوي سوالات متعدد و گسترده و دعاوي پيچيده بسياري در حوزه ي دعاوی خانواده و ساير مباحث باشند و برخي نيز با استفاده از همين فضاهاي مجازي براي پاسخ به سوالات موكلين و افرادي كه دچار مشكل حقوقي شده اند در تماس بوده و به صورت آنلاين و از راه دور به آنها مشاوره حقوقي بدهند.

در حوزه ي دعاوی خانواده نيز با توجه به اينكه شايد براي افراد مراجعه به دفتر دشوار باشد موسسه حقوقي وكلاي راي مثبت در اينستاگرام و تلگرام پاسخگوي سوالات شما عزيزان خواهد بود.

 

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت با استفاده از دانش حرفه ای وکیل پایه یک دادگستری اعم از خانم و آقا همراه و راهگشای دعاوی خانواده موکلین خود اعم از مطالبه مهریه، طلاق، استرداد جهیزیه ، نفقه، تمکین، ازدواج مجدد، حضانت ، ملاقات فرزند و غیره می باشد

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکلای متخصص موسسه حقوقی وکلای رای مثبت با شماره 02178351 تماس گیرید