وکیل خانواده

وکلای رای مثبت

بهترین وکیل خانواده در تهران یا وکیل دعاوی خانواده پيشينه ي موفقي دارد كه در گذشته پرونده هاي داشته كه موفقيت در آنها باعث افزايش علم و تجربه ي او شده است.توجه داشته باشيد كه موفقيت براساس شانس و به صورت اتفاقي به دست نخواهد آمد و در شغلي مثل وكالت تك به تك مراحل و اقدامات سرنوشت ساز و تاثيرگذار است .

وكيل متخصص در امور خانواده

وکیل دعاوی خانواده يك اصطلاح عاميانه است و هر شخصي كه وكيل پايه يك دادگستري است مي تواند براي دعاوي خانواده نيز قبول وكالت نموده و به آن موضوعات مبادرت ورزد.مسائل حقوقي مربوط به خانواده از اين جهت كه سلامت در اين حوزه منجر به پيشرفت و ترقي جامعه مي گردد بسيار حائز اهميت بوده و انواع مختلفي نيز دارند.

شايد به نظر برسد كه پرونده هاي وکیل دعاوی خانواده ساده هستند و مي توان به راحتي در آنها پيروز شد ليكن اين عقيده بسيار نا آگاهانه است به اين علت كه بسياري از افراد در خانواده ها نسبت به حق و حقوق خود واقف نيستند و به همين جهت نمي توانند از خود دفاع كنند و حقوق خود را مطالبه نمايند.

وکیل دعاوی خانواده بسيار گسترده بوده و وكالت خانواده شامل موضوعاتي از قبيل : شرايط طلاق، انواع طلاق، مطالبه مهريه و نحوه ي وصول مهريه، حضانت فرزندان، نفقه همسر و فرزند، طلاق توافقي، گواهي انحصار وراثت، تقسيم تركه و بسياري موضوعات ديگر مي گردد.

 

وكيل متخصص امور خانواده

وكيل خانواده در خصوص طلاق

 وكيل حقوقی موفق در طلاق وكيلي است كه به تمام نكات طلاق تسلط كافي داشته باشد و تمامي جوانب را در نظر داشته باشد. بعضاً وجود داشته اند وكلايي كه در امر طلاق وكالت داشته اند و توجهي به اخذ مهريه يا نفقه ننموده اند و صرفاً تمام توجه و تمركز خود را بر طلاق معطوف نموده اند كه اين موضوع سبب پايمال شدن حق و حقوق موكل شده است.

به طور مثال زن مجبور به بخشيدن مهريه يا نفقه ي خود شده است كه هردوي اينها از مهم ترين حقوق يك زن هستند.

بنابراين يك وكيل خوب در حوزه ي طلاق در وهله ي اول بايد صداقت داشته باشد و واقعيت هاي قانوني را به شما گوشزد نمايد، زيرا بحث زندگي و آينده ي شما در ميان است و يكي از بزرگ ترين تصميمات زندگي فرد است .

وكيل طلاق بايد در نگارش داد خواست طلاق دقت زيادي نموده و اگر طلاق توافقي انجام مي شود بايد متن توافق در دفترخانه به ثبت رسيده باشد و در مورد تمامي موارد مالي و غيرمالي مشترك مثل مهريه، حضانت، نفقه، به شما اطلاعات ارائه دهد .

در نظر داشته باشيد كه پرونده هاي دعاوي خانواده مي تواند بنياد و سرنوشت يك يا چند خانواده را تغيير دهد پس در انتخاب وكيل طلاق بسيار دقت به خرج دهيد.

وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در موسسه حقوقي وكلاي راي مثبت

 موسسه حقوقي وكلاي راي مثبت در خصوص موضوعات متفاوت بهترين و برترين وكلاي متخصص موضوع مربوطه را به كار گرفته است و با توجه به تخصصي شدن دنياي امروز، مشورت با وكلاي متخصص در زمينه ي دعاوی خانواده و وكالت خانواده امري است بسيار قابل توجه.

به جرات مي توان گفت تمامي وكلاي راي مثبت از بهترين وكيل هاي تهران و شهرستان ها مي باشند و موكلين محترم مي توانند با مراجعه حضوري به موسسه و گفت و گو با وكلاي متخصص در زمينه ي دعاوي خانواده و ساير دعاوي از قدرت و تبحر وكلا اطمينان حاصل نموده و با خيالي راحت وكالت خودرا به فرد مورد نظر بسپارند.

تيم قدرتمند موسسه حقوقي وكلاي راي مثبت با سابقه درخشان و پرونده هاي موفق طي ساليان اخير آمادگي بررسي پرونده هاي تخصصي شما را دارد و كافيست كه شما عزيزان به ما اعتماد كنيد تا از حمايت و پشتيباني وكلاي پايه يك دادگستري برخوردار گرديد .

مشاوره وکیل خانواده آنلاين

با گسترش روابط اجتماعي و اقتصادي و پيچيده تر شدن مسايل ناشي از روابط و همچنين اين امر كه اينترنت و فضاي مجازي به شكل روزافزوني در حال توسعه است، شبكه هاي اجتماعي از قبيل اينستاگرام، تلگرام، واتس آپ، ايميل و غيره باعث شده است كه وكلاي دادگستري با توجه به تخصصي كه در هر حوزه اي دارند

دانش خود را به روز نموده و پاسخگوي سوالات متعدد و گسترده و دعاوي پيچيده بسياري در حوزه ي دعاوی خانواده و ساير مباحث باشند و برخي نيز با استفاده از همين فضاهاي مجازي براي پاسخ به سوالات موكلين و افرادي كه دچار مشكل حقوقي شده اند در تماس بوده و به صورت آنلاين و از راه دور به آنها مشاوره حقوقي بدهند.

در حوزه ي دعاوی خانواده نيز با توجه به اينكه شايد براي افراد مراجعه به دفتر دشوار باشد موسسه حقوقي وكلاي راي مثبت در اينستاگرام و تلگرام پاسخگوي سوالات شما عزيزان خواهد بود.

موسسه حقوقی وکلای رای مثبت با استفاده از دانش حرفه ای وکیل پایه یک دادگستری اعم از خانم و آقا همراه و راهگشای دعاوی خانواده موکلین خود اعم از مطالبه مهریه، طلاق، استرداد جهیزیه ، نفقه، تمکین، ازدواج مجدد، حضانت ، ملاقات فرزند و غیره می باشد.

 

وکیل خانواده
بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران

با توجه به بروز مشكلات و اختلافاتي كه امروزه ميان خانواده ها به وجود آمده است نياز به يافتن يك وكيل متخصص دعاوی خانواده از الزامات به حساب مي آيد، زيرا اختلافات خانوادگي پيچيده تر از آن است كه يك فرد عادي كه به امور حقوقي مرتبط با اين دعاوي تسلط ندارد و يا حتي وكيلي كه، تاكنون وكالت خانواده انجام نداده است بتواند براي حل وفصل آن كمكي كند.

بنابراين براي يافتن بهترین وکیل خانواده در تهران افراد بايد فاكتورهايي از قبيل تجربه، فن بيان، آشنايي با اوضاع و احوال جامعه و مسائل اقتصادي و عاطفي را در نظر گرفته و سپس با خيال آسوده به وكيل خود اعتماد كنند و ادامه ي راه را به او بسپارند.

بسيار واضح است كه افراد در هنگام بروز اختلافات خانوادگي با سردرگمي شديدي مواجه مي گردند و باتوجه به اين قوانين خانواده هم با توجه به همين اختلافات تدوين شده اند، بنابراين علم و آگاهي يك فرد با تجربه در اين حوزه كمك فراواني به شخص مي نمايد تا بتواند بهترين راهكار را براي مهم ترين و اساسي ترين تصميمات زندگي اش بگيرد و از خود دفاع نمايد.

براي يافتن بهترین وکیل خانواده در تهران ، بسيار مهم است كه به پيشينه و سوابق كاري آن وكيل دقت كنيد، وكيلي كه پيشينه ي موفقي دارد كه در گذشته پرونده هاي داشته كه موفقيت در آنها باعث افزايش علم و تجربه ي او شده است.

توجه داشته باشيد كه موفقيت براساس شانس و به صورت اتفاقي به دست نخواهد آمد و در شغلي مثل وكالت تك به تك مراحل و اقدامات سرنوشت ساز و تاثيرگذار است .

دعاوی خانواده از شايع ترين دعاوي به حساب مي آيد و انتخاب يك وکیل خانواده ي منصف و كاربلد از سخت ترين مسئوليت ها محسوب مي شود زيرا تنها يك بي دقتي تاوان سنگيني را در پي خواهد داشت .

 

 سوالات متداول در وکیل خانواده

 1. بهترین وکیل خانواده کیست؟

مسایل خانوادگی با توجه به اهمیت موضوع نیازمند یک وکیل متخصص در امور  حقوقی  و  متخصص در زمینه کاری دعاوی خانواده دارد. بهترین وکیل خانواده می تواند در مواردی مثل دعوی مطالبه مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت ، نفقه زوجه، نفقه فرزند ، حضانت فرزند ، تقاضای ازدواج مجدد ، الزام به تمکین و … به شما در رسیدن به حقوقتان کمک کند. 

 1. مزایای استفاده از وکلای خانواده گروه حقوقی وکلای رای مثبت چیست؟

 موسسه حقوقی وکلای رای مثبت داری کادری مجرب از وکلای پایه یک دادگستری اعم از خانم و آقا و متخصص در دعاوی خانوادگی می باشد .  این موسسه تمامی تلاش خود را می کند تا شما بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن به حقوق خود دست یابید و تا گام نهایی پشتیبان شما خواهیم بود.

 1. نفقه چیست؟

نفقه زن عبارت از چیزهایی است که یک زن برای زندگی به آن احتیاج داردمثل خوراک،پوشاک،مسکن واثاث

برای اینکه به یک زن، تعلق بگیرد دو شرط لازم است:دایمی بودن ازدواج و تمکین کامل زن از شوهر در غیر این صورت زن، ناشزه محسوب می شود و به اون نفقه ای تعلق نمی گیرد.

 1. نفقه زن بر چه اساسی تعیین می شود؟

تعیین نفقه زن با درنظرگرفتن شئونات و تحصیلات وخانواده پدری وی توسط کارشناس رسمی دادگستری تعیین می شود و قاضی دادگاه خانواده بر اساس آن رای صادر می کند.

 1. در چه صورتی به زن، اجرت المثل تعلق می گیرد؟

اجرت المثل درطول زندگی مشترک بابت کارهایی که زنان جامدادهاستوقصدتبرعنداشته به اوتعلق میگیرد؛ یعنی کارهایی که از جمله وظایف زن نبوده باشد و تمایلی به رایگان انجام دادن آن کارها نیز نداشته است.

 1. وکالت در طلاق به چه معناست؟

طلاق منـحصرا به اراده مـرد است و از حقوق مخـصوص به او میبـاشد. اما ایشان میتواندبادادن وکالت درطلاق به زناین اراده را انتقال دهد تازن هر زمانکه خواست خودرا مطلقه نماید. آنچه به اشتباه در میان عموم به حق طلاق رواج یافته در واقع همین وکالت در طلاق می باشد. شـرط وکـالت درطلاق میتواند حین  عقد درعقد نامه آورده شود و یابعد از عقد در دفاتـر رسمی ثبت اسناد تنظیم گردد.

 1. من یک خانم مطلقه هستم. آیا می توانم نام شوهر سابق خود را از شناسنامه حذف کنم؟

در صورتی که در ازدواج قبلی باکره باشید می توانید نام همسر سابق خود را از شناسنامه حذف کنید و در صورت از دست دادن بکارت، با ازدواج بعدی، حذف نام شوهر سابق امکان پذیر است.

 1. گواهی تجرد چیست؟

گواهی ای است مبنی بر اینکه صاحب شناسنامه،سابقه ازدواج نداشته ویا ازدواج واقع شده منجربه جدایی براثر طلاق،فسخ نکاح،بذلیا انقضاء مدت در ازدواج منقطع و فوت همسرشده باشد.

 1. من باکره هستم و می خواهم از شوهرم طلاق بگیرم. چقدر از مهریه ام را می توانم دریافت کنم؟

خانم باکره تنها نصف مهر را می تواند از شوهر مطالبه نماید.

 1. من یک پیرمرد سالخورده هستم. آیا می توانم از پسرانم نفقه دریافت کنم؟

با وجود دو شرط نفقه پدر و مادر بر عهده فرزندان خواهد بود: فرزندان توانایی پرداخت نفقه را داشته باشند و والدین وسیله امرار معاش نداشته باشند.

 1. شرط تنصیف دارایی چیست؟

از جمله شروط ضمن عقد است و مربوط به زمانی است که مرد، خواهان طلاق و جدایی میباشد و پایان زندگی به علت عدم تمکین زن نبوده باشد. در این صورت نصف دارایی که بعد از ازدواج حاصل شده است به زوجه تعلق خواهد گرفت .

 1. در چه مواردی می بایست ازدواج موقت به ثبت برسد؟

الف )باردار شدن زوجه ب )توافق طرفین ج) شرط  ضمن عقد  . این موارد پیش بینی قانون گذار برای ثبت ازدواج موقت می باشد.

 1. در صورت به هم خوردن نامزدی، تکلیف هدایایی که طرفین به یکدیگر داده اند چه می شود؟

در صورت بهم خوردن نامزدی طرفین می توانند هدایایی را که به یکدیگر یا مادر و پدر هم داده اند  در صورتیکه موجود باشد پس بگیرند .

آیا امکان افزایش مهریه بعد از عقد وجود دارد؟

مهریه شرعی همان است که در ضمن عقد مشخص شده و افزایش آن بعد از عقد شرعا صحیح نیست و حتی اگر در اقرارنامه جداگانه افزایش پیدا کرده باشد صرفا یک تعهد جدید می باشد که بر دوش مرد است .

 1. در صورت خیانت زن ، آیا مهریه به زوجه تعلق می گیرد؟

با جاری شدن عقد میان زن و شوهر، زن مالک مهریه می شود و مهریه به او تعلق می گیرد حتی اگر زن  خیانت کند .

 1. آیا دختر باکره می تواند بدون اجازه پدر ازدواج کند؟

ازدواج دختر باکره ولو این که به سن قانونی رسیده باشد مستلزم اجازه پدر میباشد مگر اینکه پدر فوت کرده باشد و یا پدر غایب باشد و امکان دسترسی به او نباشدکه در این صورت اجازه با جد پدری است. اگر پدر یا جد پدری بدون دلیل با ازدواج دختر موافقت نکند ، دختر می تواند با مراجعه به دادگاه حکم به تجویز ازدواج بدون نیاز به اذن ولی قهری بگیرد.

 1. حق حبس زن چیست؟

زن می تواند تا مهریه اش را دریافت نکرده از ایفای وظایفی که در مقابل شوهر دارد امتناع کند به شرط آنکه مهریه اش حال یا بدون مدت باشد و این امتناع از بین برنده حق نفقه او نیست به این حق، حق حبس می گویند.

سوالات متداول

من یک خانم مطلقه هستم. آیا می توانم نام شوهر سابق خود را از شناسنامه حذف کنم؟

در صورتی که در ازدواج قبلی باکره باشید می توانید نام همسر سابق خود را از شناسنامه حذف کنید و در صورت از دست دادن بکارت، با ازدواج بعدی، حذف نام شوهر سابق امکان پذیر است.

من باکره هستم و می خواهم از شوهرم طلاق بگیرم. چقدر از مهریه ام را می توانم دریافت کنم؟

خانم باکره تنها نصف مهر را می تواند از شوهر مطالبه نماید.

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها