مورد علاقه 0

تشریح جزئیات بیشتر مرحله دوم آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۸

تشریح جزئیات بیشتر مرحله دوم آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۸

 

«تشریح جزئیات بیشتر مرحله دوم آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۸»

به گزارش موسسه حقوقی رأی مثبت به نقل از پایگاه خبری اختبار- رامتین قانع رییس کمیسیون کارآموزی مرکز وکلای قوه قضاییه پس از انتشار آگهی مرحله دوم آزمون این مرکز در سال ۱۳۹۸ در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اختبار برخی جزئیات بیشتر مربوط به این مرحله را تشریح کرد.

لینک اختصاصی ثبت نام هر داوطلب پیامک خواهد شد
رامتین قانع با در تشریح فرایند ثبت نام مرحله دوم در سامانه اینترنتی به خبرنگار اختبار گفت: برای افزایش کیفیت مرحله دوم برای هر داوطلب با توجه به استان ها و مناطقی که تعریف کرده ایم در زمان مقرر پیامکی حاوی لینک می فرستیم که از طریق آن پیامک وارد سامانه شود. این هم به خاطر این است که افراد همه با هم و در یک زمان کوتاه به سامانه مراجعه نکنند و سامانه دچار اختلال نشود و فرایند کار ما در مرحله دوم را با مشکل مواجه نکند، لینک ها متعدد است و قابل مبادله میان پذیرفته شدگتن نیست.

هزینه ثبت نام در مرحله دوم ۱۰۰ هزار تومان است
وی با تاکید بر تلاش برای پایین نگه داشتن هزینه ثبت نام د راین مرحله افزود: هزینه مصاحبه با توجه به هزینه ای که بابت تیم های مصاحبه گر، اقامتشان و مسائل این چنینی نفری برای ما ایجاد می شود صد هزار تومان است، که این عدد بسیار تعدیل شده است که عدد قابل قبولی باشد.

آزمون آنلاین شخصیت شناسی مستقلا در نتیجه نهایی آزمون تاثیری ندارد
رییس کمیسیون کارآموزی مرکز مشاوران در مورد آزمون آنلاین شخصیت شناسی گفت: سوالات آزمون شخصیت شناسی سوالاتی است که به منظور شناسایی شخصیت افراد طراحی شده است که در چه مواردی نقاط ضعف و قوت دارند. تست آنلاین شخصیت شناسی خودش مستقلا خود در آزمون تاثیری ندارد ولی مصاحبه حضوری روانشناختی که با حضور روانشناسان صورت می گیرد موثر در نتیجه مصاحبه است.

 

لینک آگهی مرحله دوم آزمون وکالت سال ۱۳۹۸ مرکز وکلای قوه قضاییه

برچسب ها

  #آزمون #آزمون_مرکز_وکلا #آزمون_وکالت_98 #قوه_قضاییه #مرکز_وکلا #موسسه_حقوقی #موسسه_حقوقی_رای_مثبت #وکالت #وکیل #وکیل_دادگستری

تماس با ما

تلفن موسسه

موبایل

برگشت به منوی تماس ها

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها